Užitečné odkazy pro vás

DIAGNÓZA

Výborný web České televize s pořady o různých diagnózách a jejich léčbě.
(http://www.ceskatelevize.cz/porady/1095946610-diagnoza/)

Symboly pomáhají chápat patologické děje TČM v Česku

Rozhovor s jedním z našich nejvýznamnějších lékařů, specialistou na metody TCM, pedagogem, manažerem a nejzkušenějším lékařem-praktikem i ladičem systému, vycházejícího z daleké historie i země – MUDr. Jozefem Luckým
(http://www.tcmrevue.cz/mudr-jozef-lucky-symboly-pomahaji-chapat-patologicke-deje-tcm-v-cesku/)

EUREKO

E-shop pro fyzioterapeuty, wellness a maséry
(http://www.eureko.cz/)

Fyzioterapeuti

Neformální iniciativa Fyzioterapeuti Sobě představuje svépomocný informační server
(http://www.fyzioterapeuti.cz/yxcvbnm123lkjhgfdsa)

Komora tradiční čínské medicíny v ČR

Odkaz na stránky Komory tradiční čínské medicíny v ČR
(http://www.komoratcm.cz/)

Bolesti zad a akupunktura

Aplikátor (iplikátor) Kuzněcova

Aplikátor Kuzněcova je jednoduchou, avšak velmi důmyslně zkonstruovanou, zdravotní pomůckou, velmi účinnou proti nesčetnému množství bolestí a neduhů. Aplikátor doporučui všem jako účinný prostředek pro léčbu, prevence a relaxace. Je to nejjednodušší způsob odstraňování spoušťových bodů a zón (trigger points). Používejte už při prvních známkách únavy svalů nebo zad !
(http://www.lott.cz/aplikator_kuznecova.html)

Evropská škola TUINY přejmenovaná na ANDAO INSTITUTE

Stránky Evropské školy TUINA v Praze, kde je možno studovat tuto součást tradiční čínské medicíny. V létě 2017 byla škola přejmenovaná na ANDAO INSTITUTE. Tuina využívá diagnostických metod čínské medicíny a na základě důkladné diagnózy je provedena masážní technika (většinou sled technik) směřující k nápravě dynamiky qi (čchi) v organismu a tím je docíleno uzdravení či zmírnění příznaků choroby. V čínské medicíně má tuina nepostradatelnou roli a je to vedle akupunktury, dietetiky, fytoterapie plnohodnotná léčebná disciplína čínské medicíny. Jsem absolventem i této školy a v mé ordinaci TUINU plně využívám.
(http://www.evropskaskolatuiny.cz/)

Stránky Prim. MUDr. Karla NEŠPORA, CSc.

Stránky s pomocnými video i audio nahrávkami na soustředění, sebeovládání a dobrá rozhodnutí...
(http://www.drnespor.eu/)

EPAM - tibetská medicína Borise Tichanovského

Sstránky společnosti EPAM - Tibetské medicíny Borise Tichanovského. Kromě Internetového obchodu, rezervačního systému na masáže, pravidelných aktualit, informací o Tibetské medicíně, informací o Epamech - tibetských preparátech, přehledu kurzů Borise Tichanovského na aktuální rok zde také naleznete informace o spolupráci firmy EPAM s.r.o. s PROJEKTEM INTEGRACE, o.p.s. a zaměstnávání osob se zdravotním postižením, kteří se podílejí na výrobě některých našich produktů
(http://epam.eu/cz)

Cvičení Qigong(čchi-kung) v Kroměříži

Tato stránka je otevřena všem příznivcům cvičení Qigong ( Čchi-kung) a je oficiální stránkou sekce Qigong, oddílu karate, TJ Slávia Kroměříž. Má informovat nejen o činnosti sekce Qigong ,oddílu karate, ale i o dění v ostatních oddílech nebo sportovních hnutích v ČR o Qigong, Taichi a jim podobných aktivitách.
(https://www.facebook.com/Qigongkromeriz/?fref=ts)