Aktuality

NÁBOR - Čínské zdravotní cvičení Čchi-Kung

Pro ty , které trápí bolesti pohybového aparátu doporučuji čínské zdravotní cvičení Qigong (Čchi-kung) . Cvičíme každé pondělí v 18,00 hod. v zrcadlovém sále ( sále karate) ve druhém patře vlevo, v budově TJ Slavia Kroměříž na ulici Kotojedská 2590( naproti hypermarketu Albert). Nábor pro školní rok 2018/19 nebyl vypsán, ale jednotlivci mohou do cvičení přijít kterékoliv pondělí. Jedná se o čínské dechové cvičení a speciální komplex na páteř a klouby podle Borise Tichanovského vhodné i pro starší spoluobčany. Info na tel.: 603 785 385.

Nabídka ošetření za hotové

Klientům zdravotních pojišťoven VoZP (201) a ZPMV(211) se kterými nemám uzavřen smluvní vztah, nabízím ošetření za hotové, stejně tak i klientům ostatních ZP, se kterými smlouvy mám, ale byli již jednou v kalendářním roce v mém zařízení na pojišťovnu ošetřeni. Všem výše uvedeným klientům nabízím výhodné ošetření na permanentní vstupenku viz. ceník.

Dárkové poukazy na masáže

Nabízím dárkové poukazy. Poukaz je na 5 vstupů v hodnotě =1.250,- Kč a obdarovaný si může vybrat kteroukoliv z nabízených terapií bez doplatku