Kurzy pro veřejnost

KURZ REFLEXNÍ MASÁŽE UCHA

(09,00- 17,00 hod, 1 hod polední přestávka na oběd) = 1000 Kč, účastníci obdrží učební pomůcky + osvědčení.
Účelem kurzu je poukázat na specifiku anatomie ucha, naučit základní znalosti reflexní masáže ucha a procvičit vyhledávání změn v různých vrstvách tkáně reflexních zón.

KURZ čínského dechového cvičení ČCHI KUNG

(sobota 09,00 - 16,00 hod, neděle 09,00 - 14,00 hod, každý den 1 hod polední přestávka na oběd) = 1200 Kč, osvědčení
Čchi kung je součástí tradiční čínské medicíny. Je prevencí proti vzniku možných nemocí. Působí ještě dříve než nemoc vznikne a než zasáhne organismus. Pomáhá zvládat stres, zlepšuje tělesnou kondici a prohlubuje účinek relaxace.
Na kurzu se cvičící seznámí s akupunkturními drahami, s technikou správného dýchání a naučí se formu ČCHI KUNG - profesora Leunga Kok Yuena.

KURZ KRANIO-SAKRÁLNÍ TERAPIE

(sobota 09,00 - 17,00 hod, 1 hod polední přestávka na oběd) =2000 Kč, skripta + osvědčení
Kranio-sakrální terapie je jemné, bezbolestné neinvazní ošetření, které se ukázalo být jako velmi účinné například u spastiků po mozkových obrnách,u autistů, ale i u žen při obtížích s menses (migrény při menses, bolestivé nebo nepravidelné menses a pod).
Principem je obnovení vyrovnaného toku mozkomíšního moku, působením na lebeční švy, uši, dolní končetiny, pánev a bránici, což tělu pomůže znovu nastolit energetickou rovnováhu.
Například technikou natahování uší uvolňujeme spánkový otvor (foramen jugulare) mezi temporální a occipitální kostí, čímž tento otvor zvětšíme a tím ovlivníme jím prostupující nervy (jazyko-hltanový, bloudivý a přidatný nerv) a vnitřní žílu (vena jugularis interna) a následně tím ovlivníme funkci srdce, plic, jater, ledvin, funkci chuťových pohárků, hrtanu, hltanu a uvolníme hlavové zdvihače a trapézové svaly.

KURZ REIKI I.,II,III, Mistr-učitel

(každý stupeň= sobota 09,00 - 16,00 hod, neděle 09,00 - 14,00 hod, každý den 1 hod polední přestávka na oběd)
I. stupeň =1200 Kč, II.stupeň = 2500 Kč, III. stupeň = 5000 Kč, Mistr-učitel = 15 000 Kč, skripta + certifikát
Reiki je 3000 let starý tibetsko-japonský způsob přírodní léčby, prováděný vkládáním rukou na pacienta dle Dr. Mikao Usuiho.
Cílem kurzu je naučit žáky pracovat kontaktně s univerzální životní energií na sobě i na druhých a nastartovat tak proces dalšího růstu, dále práce s krystaly a seznámení s PALM HEALINGEM, který je obdobou REIKI, ale se zaměřením na práci s 5 akupunkturními elementy.

KURZ SHIATSU

(sobota 09,00 - 16,00 hod, neděle 09,00 - 16,00 hod, každý den 1 hod polední přestávka na oběd) = 2500 Kč, skripta + osvědčení
SHIATSU není klasická masáž v západním pojetí. Na rozdíl od klasické masáže se totiž terapeut nesoustředí na svaly, ale na životodárnou energii, v Japonsku zvanou ki.
Pomocí neinvazních technik je ki stimulováno v celých meridiánech (drahách), spojených s funkcí životně důležitých orgánů. Tak je obnovována rovnováha toku ki a tělo podporováno ve své přirozené tendenci ke zdraví.
Podstatou Shiatsu je myšlenka, že nemoc vzniká buď nadbytkem nebo nedostatkem ki. Oblast nadbytku energie je nazývána jitsu; projevuje se bolestí nebo ztuhlostí a je často příčinou nemoci. Příčinou je obvykle právě kyo, neboli oblast s nedostatkem ki. Mnozí mohou být překvapeni, jestliže se terapeut bude věnovat tlaku bodu na pravé noze při léčení bolesti hlavy.
V japonštině je shiatsu kombinací dvou slov: shi (prst) a atsu (tlak) a doslova tedy znamená "tlačení prsty". Samotný název ale nevyjadřuje možné množství technik. Ty mohou být statické, pomalé a jemné nebo dynamické, silné a ostré.
Využívá se při nich tlaku prstu, dlaně, lokte, nohou i celého těla a součástí je i manipulace s tělem a protahování jeho jednotlivých částí.

KURZ Palm Healingu

(sobota 09,00 - 19,00 hod, 1 hod polední přestávka na oběd) = 1200 Kč + osvědčení
Palm Healing je způsob přírodní léčby, prováděný vkládáním rukou na pacienta s využitím poznatků tradiční čínské medicíny se zaměřením na práci s pěti elementy.
Cílem kurzu je naučit žáky pracovat kontaktně s univerzální životní energií na sobě i na druhých a nastartovat tak proces dalšího růstu bez nutnosti zasvěcování jako je tomu například v REIKI. Součástí kurzu je i protahovací cvičení podle orgánových hodin a ukázka čínského zdravotního cvičení ČCHI KUNG.

Bližší informace:

Jsme k dispozici na telefonech: 603 785 385, 573 505 682

Formulář pro přihlášení na kurz:

Napište nám o jaký kurz byste měli zájem, přidejte kontaktní údaje a odešlete. Budeme Vás kontaktovat.

Kontrolní kód pro zamezení spamových vložení: